Sphinx-Book-Theme - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Print to PDF
nl: Afdrukken naar pdf

en: Theme by the
nl: Thema door de

en: Download source file
nl: Download het bronbestand

en: open issue
nl: open probleem

en: Contents
nl: Inhoud

en: previous page
nl: vorige pagina

en: Download notebook file
nl: Download notebookbestand

en: Copyright
nl: auteursrechten

en: Download this page
nl: Download deze pagina

en: Source repository
nl: Bronopslagplaats

en: By
nl: Door

en: Last updated on
nl: Laatst geupdate op

en: Toggle navigation
nl: Schakel navigatie

en: Sphinx Book Theme
nl: Sphinx-boekthema

en: suggest edit
nl: suggereren bewerken

en: Open an issue
nl: Open een probleem

en: Launch
nl: Lancering

en: Fullscreen mode
nl: Volledig scherm

en: Edit this page
nl: bewerk deze pagina

en: By the
nl: Door de

en: next page
nl: volgende bladzijde
